Kubek Home - i jesteśmy w domu

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej! - powtarzamy często, wracając z podróży lub po dniach intensywnej pracy. Takie przesłanie ma również kubek Home z dekoracyjnym napisem Let’s stay home.To kuchenny niezbędnik wszystkich, którzy uwielbiają relaksować się w towarzystwie wygodnego fotela, miękkiego koca i kubka ulubionego napoju.

Tym, co urzeka w jego designie jest ponadczasowy, prosty kształt i delikatny rant wieńczący górny brzeg. Wysoki i stabilny kubek Home pomieści aż 400 ml aromatycznej zawartości - gorącej herbaty, kawy latte, owocowego soku czy koktajlu. Dobrej jakości porcelana, której użyto w jego produkcji zapewnia świetny wygląd i satysfakcję długotrwałego użytkowania. Wygodę trzymania w ręku, sięgania oraz odstawiania na stół zwiększa klasyczne ucho.

Biały kubek z czarnym nadrukiem znakomicie odnajdzie się w każdej kuchni. Wszystko za sprawą uniwersalnej kolorystyki i prostych kształtów, które z łatwością komponują się z wystrojem domu. Jeśli chcesz ożywić zastawiany stół, wprowadź kontrast i nakryj go kolorowym, bawełnianym obrusem. Jeśli wolisz utrzymać minimalistyczną stylistykę, dobierz talerzyki, sztućce i tekstylia w odcieniach szarości i srebra.

Home - wymiary
Pojemność 400 ml
Waga 0.306 kg
Do pobrania