Kubek Norde Avenue – nie tylko na zieloną herbatę

Zieleń kojarzy się z naturą i spokojem, dlatego pasuje do wielu aranżacji, na przykład vintage czy boho. Zielony kubek Norde Avenue pokochasz nie tylko za ładny wygląd, ale też szereg praktycznych zalet.

Kubek jest zrobiony z dekoracyjnej, a przy tym trwałej kamionki – materiału odpornego na zarysowania i wysoką temperaturę. Naczynie nadaje się do mycia w zmywarce, możesz też używać go w kuchence mikrofalowej.

Pękaty kształt i duże ucho sprawiają, że z kubka korzysta się bardzo wygodnie. Estetykę dopełnia zielony kolor urozmaicony przez jasne, nieregularne paski oraz szkliwienie, dzięki któremu całość delikatnie połyskuje. Kubek będzie dobrym wyborem dla osób, które lubią wypić dużą porcję gorącego napoju. Pojemność naczynia wynosi 375 ml, dlatego przygotujesz w nim herbatę z mnóstwem aromatycznym dodatków czy mleczną kawę z porcją bitej śmietany.

Kubek z kamionki to jeden z elementów kolekcji Norde Avenue dostępnej w ofercie sklepu Black Red White. Sprawdź też pozostałe naczynia i skompletuj zastawę według swoich potrzeb.

Wymiary
Średnica 9,5 cm
Wysokość 10,5 cm
Waga 0.462 kg
Do pobrania