Kubek Morning Grey – uniwersalny oraz ponadczasowy gadżet

Ten kubek ma spore szanse na to, aby stać się czymś znacznie więcej niż tylko naczyniem, z którego będziesz popijać kawę lub herbatę. Jest piękny, funkcjonalny i w przeciwieństwie do wielu wzorów dostępnych na rynku posiada ponadczasową stylistykę. Nigdy Ci się nie znudzi i zawsze będzie na czasie, bo ma wszelkie warunki do tego, aby stawić opór często zmieniającym się trendom.

Kubek Morning Grey powstał z porcelany kostnej. To materiał, który nie tylko nadaje mu gładkość i połysk, ale również znacząco przedłuża jego żywotność. A to cecha, którą bez wątpienia docenisz, zwłaszcza jeśli kubek będzie służył Ci przez długi czas i nawet intensywna eksploatacja nie pogorszy estetyki jego wyglądu.

Naczynie ma pojemność 390 ml. Wyposażone jest w duże, odpowiednio wyprofilowane ucho gwarantujące dobre dopasowanie do kształtu dłoni. Nie pochłania zapachów zawartych w nim płynów, a jego jasna kolorystyka pozwala kontrolować moc napoju podczas parzenia.

Ten dwukolorowy porcelanowy kubek sprawdzi się zarówno w domu, jak i pracy. Umili Ci chłodne wieczory oraz pomoże stanąć na nogi w senne poranki.

Wymiary
Pojemność 390ml
Waga 0.292 kg
Do pobrania