Kubek Mr – pomysłowy prezent, a do tego w dobrym stylu

Napis na kubku nie pozostawia wątpliwości, iż jest to gadżet dla pana. To jeden z 3 elementów składających się na serię MRS AND MS stworzoną specjalnie z myślą o parach. Naturalnie możesz kupić go osobno, ale pamiętaj, że jego urok w pełni ujawnia się w sytuacji, gdy tuż obok wyeksponowany jest jego odpowiednik przeznaczony dla pani.

Kubek Mr o pojemności 305 ml wyprodukowany jest z wysokogatunkowej porcelany NEW BONE CHINA. Wykonane z niej naczynia uchodzą za bardzo eleganckie, luksusowe. Wykonany jest z wielką starannością i dbałością o detal. Zdobiący go złoty napis wygląda, jakby został stworzony odręcznie. Bardzo wytwornie prezentuje się na białym tle. Jego rozmiar oraz kolor sprawiają, że trudno go przeoczyć. Nie ma mowy o pomyłce, gdyż już na pierwszy rzut oka widać, kto jest właścicielem tego kubka.

Taki personalizowany kubek porcelanowy stanowi doskonały pomysł na prezent dla zakochanych – narzeczonych, nowożeńców lub małżonków z długim stażem. Możesz również nabyć taki komplet dla siebie oraz swojej drugiej połowy. Będzie wam umilać wspólnie spędzone chwile.

Naczynie możesz myć w zmywarce do temp. 30 st. C., ale ,ze względu na nadruk, zalecane jest mycie ręczne.

Mr - wymiary
Pojemność 305ml
Waga 0.242 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał porcelana
Atuty produktu
do zamrażarki