Kubek Cottage Tiffany – na ulubioną herbatę i kawę

Dodaj koloru chwilom odpoczynku przy kawie lub herbacie – przyjemniej będzie delektować się każdym łykiem. Jeśli lubisz odcienie zieleni lub błękitu, zwróć uwagę na kubek Cottage Tiffany w szlachetnym, nieoczywistym odcieniu.

Kubek o pojemności 400 ml został zrobiony z najwyższej jakości porcelany. Dzięki temu jest wytrzymały i odporny na zarysowania oraz wysoką temperaturę. Możesz podawać w nim bardzo gorące napoje, myć go w zmywarce oraz używać w kuchence mikrofalowej. Znakomicie sprawdzi się więc na co dzień i na większe spotkania z przyjaciółmi przy kawie i ciastku.

Kolor kubka to rozbielony turkus, przywodzi on skojarzenia z barwą Tiffany Blue zdefiniowaną prze słynną markę jubilerską. Artystycznego sznytu dodają naczyniu ręczne zdobienia z użyciem metalicznego szkliwa – nakrapiany wzór i obwódka.

Jeśli spodobał Ci się kubek Cottage Tiffany, sprawdź ten inne elementy z tej samej kolekcji – na przykład talerzyki do ciasta czy filiżanki. To sprawdzony wybór na lata – doskonała jakość idzie tu w parze z zachwycającym designem.

Wymiary
Szerokość 8,5 cm
Waga 0.508 kg
Do pobrania