Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

zestawy kuchenne

84 Produkty
pomieszczenie: Kuchnia
-20%
Nowość
komplet kuchenny Jasmin 230

Komplety kuchenne – radość użytkowania każdego dnia

Wybór mebli do kuchni jest jedną z ważniejszych i trudniejszych decyzji podczas urządzania mieszkania. Z zakupem zestawu mebli kuchennych mogą wiązać się bowiem różnego rodzaju wyzwania i wątpliwości.

 

Meble kuchenne: gotowe na wszystko

Kuchnia to szczególne miejsce w domu – to tutaj odbywają się często dyskusje, rodzinne narady, zapadają ważne decyzje. Jednak najważniejszą czynnością jest przygotowywanie posiłków i ich spożywanie, dlatego Twoja kuchnia powinna być urządzona funkcjonalnie, pomysłowo i estetycznie.

Taki też powinien być segment kuchenny. W zależności od Twoich potrzeb mogą być to pojedyncze szafki lub komplet mebli kuchennych. Sklep z meblami kuchennymi BRW.pl ma w swojej ofercie szafki stojące, wiszące, szafki z półkami lub z szufladami. Dzięki takiej różnorodności możesz bez problemu zagospodarować każdą przestrzeń.

 

Co można schować do szafek kuchennych?

W praktycznej kuchni dobrze jest mieć wszystko pod ręką. Gotowe szafki kuchenne są idealnym miejscem do przechowywania akcesoriów kuchennych codziennego użytku, które są potrzebne w dobrze zorganizowanej kuchni, a więc: talerzy, sztućców, a także garnków. Pojemne szafki kuchenne zmieszczą również  gabarytowo duże urządzenia kuchenne, czyli wszelkiego rodzaju blendery, miksery i roboty.

 

Jakie są zalety nowoczesnych szafek do kuchni?

Gotowe szafki kuchenne zdecydowanie ułatwiają aranżację kuchni bez narażania budżetu domowego na duże koszty. To właśnie z tego względu zarówno kuchnie modułowe, jak i również gotowe zestawy kuchenne (tzw. ekonomiczne) cieszą się niesłabnącym powodzeniem.

 

W jakim kolorze wybrać zestaw kuchenny?

Wybierając zestaw do kuchni, zastanawiasz się być może także nad jego kolorem. W internetowym sklepie z meblami kuchennymi BRW.pl paleta dostępnych opcji kolorystycznych jest naprawdę duża.

Szukasz czegoś, co da Ci dużą swobodę w doborze dodatków i dekoracji? Bezpiecznym wyborem są zawsze białe meble. Kuchnia wydaje się być wtedy większa i jaśniejsza, a zatem i bardziej przestronna.  Biel to kolor uniwersalny, więc pasuje do każdego stylu wnętrzarskiego.

Jeśli jednak stawiasz na naturalność i klasyczny lub skandynawski design, to wybierz komplet szafek kuchennych w kolorze drewna, np. dębu, akacji czy kasztanowca. Takie zestawy kuchenne świetnie prezentują się w stylowej kuchni rustykalnej.

 

* Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki