Filar Chercio

Filar Chercio to nowoczesny mebel, który może posłużyć jako dekoracja w przedpokoju, kwietnik a także pomocnik przy kanapie. To od ciebie zależy jak go zaaranżujesz. Podstawę filaru stanowi solidna, stalowa konstrukcja malowana proszkowo, natomiast blat wykonany jest z marmuru Nero Marquina. Oryginalny design oraz estetyczne wykonanie sprawiają, że filar prezentuje się bardzo efektownie.

Więcej o naszych blatach!

Marmur to elegancki i ponadczasowy kamień, który doskonale sprawdza się jako element wyposażania wnętrz. Pochodzi z wielu zakątków świata między innymi z Włoch i Hiszpanii. Jest nie tylko unikatowy jako dzieło natury, ale także uniwersalny poprzez ogromną liczbę odmian i barwnych wariacji.

Marmur doskonale sprawdzi się zarówno w tym bardziej klasycznym jak i nowoczesnym wnętrzu. Jego rysunek, układ żył czy odcień jest niepowtarzalny. Nie znajdziemy dwóch identycznych fragmentów kamienia przez co mamy pewność, że nasz marmurowy mebel będzie nie tylko piękny ale i wyjątkowy w swojej oryginalności.

Mebel z kamiennym blatem to zakup na lata i to nie tylko z powodu swojej trwałości ale przede wszystkim ponadczasowości. Ten naturalny budulec nigdy nie wyjdzie z mody.

Marmurowe blaty są materiałem pochodzenia naturalnego, dlatego produkt może nieznacznie różnić się kolorem, kształtem czy ułożeniem słoi lub sęków od przedstawionego na zdjęciu.