Łącznik prosty szynoprzewodu Track – oświetlaj wnętrza tak, jak Ci wygodnie

Szukasz nowoczesnego oświetlenia do salonu, ale wszystkie lampy wydają Ci się zbyt „zwykłe”? W takim razie stwórz własny system oświetlenia szynowego, dopasowany do wielkości pomieszczenia i swoich upodobań. Połączenie jego elementów ułatwi Ci łącznik prosty szynoprzewodu Track.

Moduł ten został wykonany z białego tworzywa sztucznego i miedzianych styków. Element pozwala połączyć ze sobą dwa szynoprzewody Track marki JUSTA ELECTRON, dzięki czemu możesz przedłużać profile w linii prostej tak, aby jak najdokładniej oświetlić całe wnętrze. Łącznik do szynoprzewodów Track jest kompatybilny tylko z akcesoriami pochodzącymi z tej serii, tj. szynoprzewodami, łącznikami kątowymi i reflektorami – wszystkie znajdziesz w BRW. Możesz więc zaprojektować oświetlenie optymalnie dostosowane do swoich potrzeb i warunków wnętrza, a potem wszystkie elementy skompletować w naszym sklepie.

Łącznik prosty do szynoprzewodów pozwala na tworzenie rozmaitych konfiguracji. Możesz zamontować szyny po całym obwodzie sufitu – wówczas pamiętaj o łącznikach kątowych. Spoty możesz umieścić także wzdłuż oddzielnych linii prostych, aby oświetlały np. stół w salonie, ścianę telewizyjną, komplet wypoczynkowy czy blat kuchenny.

Track - wymiary
Szerokość 3,5 cm
Wysokość 2 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Justa Elektron Sp. z o.o.
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne
Klasa szczelności (IP) IP20
Gwarancja 2 lata