Ładowarka Qi YAC 5005 – bądź zawsze w zasięgu

Masz ciągły kontakt z przyjaciółmi, rodziną i klientami? Na pewno chcesz być ciągle w zasięgu. Dbaj o to, aby Twój smartfon był naładowany. Możesz go położyć na ładowarce YAC 5005, która jest kompatybilna ze wszystkimi telefonami wyposażonymi w technologię bezprzewodowego ładowania Qi.

Jak działa ładowarka Qi? Podłączona do prądu za pośrednictwem wejścia USB C (kabel w zestawie): 5V / 2A ładuje urządzenia zbliżone do niej na niewielką odległość, do 10 mm. Położony na niej telefon ładuje się, o czym sygnalizuje dioda LED. Po naładowaniu baterii telefonu na 100%, podkładka utrzymuje telefon w pełni naładowany. Wydajność ładowania sięga do 80%.

Jakie wymiary i parametry techniczne ma ładowarka bezprzewodowa? Moc do 5W z certyfikatem Qi, wyjście: 5V/1A. Natomiast wymiary to 9.5x1,4 cm , a masa 75 g – dzięki temu możesz ją przenosić i zabierać ze sobą, zapewniając sobie stałą możliwość podładowania telefonu.

Ładowarka bezprzewodowa wireless charger Qi pozwoli Ci zostać w kontakcie z najbliższymi. Połóż telefon na gładkiej powierzchni ładowarki i pozwól by sprzęt naładował się w 100%

Yenkee Qi YAC 5005 - wymiary
Średnica 9,5 cm
Wysokość 1,4 cm
Waga 0.095 kg
Do pobrania