Ładowarka Qi YAC 5010 – pełne naładowanie w zasięgu ręki

Podczas codziennej pracy towarzyszy Ci telefon? A może cenisz sobie kontakt z bliskimi online? Przy intensywnym korzystaniu z Internetu bateria szybko się wyczerpuje. Aby nie stracić kontaktu, dbaj o pełne naładowanie baterii. Pomoże w tym ładowarka YAC 5010, dzięki której naładujesz każdy telefon z technologią ładowania Qi.

Ładowarka do telefonu o mocy 10W jest kompatybilna ze wszystkimi telefonami wyposażonymi w technologię bezprzewodowego ładowania Qi. Wystarczy, że położysz telefon na gładkiej powierzchni ładowarki (w odległości do 10mm). To pozwoli naładować telefon do 100% i utrzymać wydajność ładowania na poziomie do 80%. O poziomie naładowania świadczy zielona dioda LED.

Ciekawy szczegółów? Ładowarka z  certyfikatem Qi cechuje się masą 98g i wymiarami 7,9x0,9cm. To pozwoli Ci ustawić ja na biurku, parapecie, na blacie w kuchni – wszędzie tam, gdzie potrzebujesz podładować telefon. Wejście ładowarki to USB C o mocy 5V/2A,  9V/1,67A. Całość stanowi połączenie aluminium i tkaniny.

Ładowarka bezprzewodowa YAC 5010 stanie się integralną częścią biura. To miejsce na telefon czy smartwatch, które wygodnie podładujesz, mając je nadal w zasięgu ręki. 

Yenkee Qi YAC 5010 - wymiary
Długość 7,9 cm
Szerokość 7,9 cm
Wysokość 0,9 cm
Waga 0.142 kg
Do pobrania