Lampa biurkowa Svenda – idealna do czytania

Potrzebujesz praktycznego oświetlenia do czytania? Niezależnie od tego, czy lubisz czytać przy biurku, czy w łóżku – z pomocą przyjdzie Ci poręczna lampa biurkowa Svenda z klipsem, który pozwala na przymocowanie lampki do dowolnego blatu. Niewielka i lekka lampa nadaje się do łatwego przenoszenia, a ruchome ramię pozwala na skierowanie źródła światła pod dowolnym kątem.

Nowoczesna lampa na biurko Svenda sprawdzi się w pokoju ucznia i studenta, a także w każdym biurze, gabinecie czy mieszkaniu mola książkowego. Minimalistyczna lampa biurkowa charakteryzuje się prostym designem, dzięki czemu doskonale wygląda zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach. Wykonana została z połączenia kilku różnych rodzajów materiałów, takich jak: drewno, metal oraz tworzywo sztuczne.

Najwyższa jakość wykonania sprawia, że lampka na biurko Svenda z pewnością posłuży Ci przez lata. W ofercie BRW online znajdziesz także inne lampy z serii Svenda, różniące się kolorystyką i rodzajem wykończenia. Wszystkie lampy objęte są 24-miesięczną gwarancją.

Wymiary
Długość 24 cm
Szerokość 9 cm
Wysokość 24 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania