Lampa biurkowa Svenda – minimalistyczna i stylowa

Prawidłowe oświetlenie podczas czytania i pracy przy biurku ma ogromne znaczenie – sprawia bowiem, że nasz wzrok się nie męczy, a czynność lektury staje się bardziej komfortowa. Zadbaj o to z lampą biurkową Svenda. Minimalistyczna i stylowa lampka na biurko posiada wygodny w użyciu klips, który pozwala przytwierdzić ją do dowolnego blatu biurka lub stołu. Regulowane ramię daje możliwość manipulacji kątem padania światła, co pozwoli Ci lepiej dostosować oświetlenie do Twoich potrzeb.

Nowoczesna lampa do czytania z pewnością przypadnie do gustu uczniom – zwłaszcza nastolatkom i studentom. Będzie również stylowym dodatkiem w pokoju każdego miłośnika literatury. Połączenie drewna, metalu i tworzywa sztucznego nadaje lampie wyjątkowego charakteru i czyni ją niezwykle uniwersalną.

Szukasz innego rodzaju wykończenia lub koloru? W ofercie Black Red White online znajdziesz serię lamp Svenda, wśród których z pewnością wybierzesz idealną dla siebie! Wszystkie lampy z naszej oferty objęte są 24-miesięczną gwarancją od dnia zakupu.

Wymiary
Długość 24 cm
Szerokość 9 cm
Wysokość 24 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania