Lampa biurkowa Margaery – wyjątkowo udane połączenie stylu i funkcjonalności

Wielu osobom zdarza się obecnie zabierać pracę do domu, a wówczas dobrze jest mieć choćby prowizorycznie zaaranżowany kącik, aby przebiegała ona w pełni komfortowych warunkach. Prezentowana biała lampa na biurko pomoże Ci go stworzyć. Jest niewielka, bardzo poręczna, a do tego wyposażona w funkcje, które docenisz nie tylko podczas pracy.

Lampa biurkowa Margaery ma podstawę w kształcie kopułki, którą wyposażono w moduł LED RGB dający możliwość zmiany kolorów. Z niej wychodzi długie ramię pozwalające na precyzyjne ustawienie strumienia padania światła. Dodatkowo posiada wbudowany praktyczny dotykowy włącznik, a także ściemniacz. To o tyle cenne rozwiązanie, że umożliwia dopasowanie natężenia światła pod kątem aktualnie wykonywanych czynności, co z kolei nie dopuszcza do zmęczenia wzroku. Ten model może być zasilany zarówno bateryjnie, jak i sieciowo.

Nowoczesna lampa biurkowa może stać się elementem wyposażenia Twojej skandynawskiej sypialni, nowoczesnego salonu, jak również minimalistycznie urządzonego biura. Ma przyjemną kolorystykę oraz uniwersalną formę, przez co dobrze wkomponuje się w każdy wystrój.

Margaery - wymiary
Szerokość 33 cm
Wysokość 40 cm
Waga 0.54 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.
Pozostałe informacje
Źródło światła LED wbudowany
Materiał tworzywo sztuczne
Barwa światła biały neutralny
Max moc źródła światła 3W
Strumień światła 155,0 lm
Klasa szczelności (IP) IP20
Temperatura barwowa 4000K
Gwarancja 2 lata
Możliwość przyciemniania tak