Lampa biurkowa Margaery – wyjątkowo udane połączenie stylu i funkcjonalności

Wielu osobom zdarza się obecnie zabierać pracę do domu, a wówczas dobrze jest mieć choćby prowizorycznie zaaranżowany kącik, aby przebiegała ona w pełni komfortowych warunkach. Prezentowana biała lampa na biurko pomoże Ci go stworzyć. Jest niewielka, bardzo poręczna, a do tego wyposażona w funkcje, które docenisz nie tylko podczas pracy.

Lampa biurkowa Margaery ma podstawę w kształcie kopułki, którą wyposażono w moduł LED RGB dający możliwość zmiany kolorów. Z niej wychodzi długie ramię pozwalające na precyzyjne ustawienie strumienia padania światła. Dodatkowo posiada wbudowany praktyczny dotykowy włącznik, a także ściemniacz. To o tyle cenne rozwiązanie, że umożliwia dopasowanie natężenia światła pod kątem aktualnie wykonywanych czynności, co z kolei nie dopuszcza do zmęczenia wzroku. Ten model może być zasilany zarówno bateryjnie, jak i sieciowo.

Nowoczesna lampa biurkowa może stać się elementem wyposażenia Twojej skandynawskiej sypialni, nowoczesnego salonu, jak również minimalistycznie urządzonego biura. Ma przyjemną kolorystykę oraz uniwersalną formę, przez co dobrze wkomponuje się w każdy wystrój.

Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.