Lampa biurkowa Picaro – dodaj wnętrzu dynamizmu

Połączenie czerwieni i czerni szczególnie dobrze sprawdza się we wnętrzach o charakterze loftowym i nowoczesnym. Czarna lampa biurkowa z czerwonymi detalami potrafi dodać energii i dynamizmu każdemu mieszkaniu w takim stylu. Przy okazji sprawi ona, że Twoje miejsce pracy będzie wyglądać reprezentacyjnie.

Lampa biurkowa Picaro wyróżnia się wśród innych nietuzinkowym designem. Jej surowy wygląd kojarzy się z wnętrzami postindustrialnymi – dlatego lampa ta będzie świetnym uzupełnieniem dekoracji w mieszkaniu loftowym, wnosząc jednocześnie do niego nieco energii i ciepła. Żarówka LED osadzona jest w okrągłej oprawie nasuwającej na myśl znane halogeny. Czarna lampa biurkowa ma wysokie na 66 cm ramię, które daje możliwość regulacji. Klosz również jest ruchomy. Przewód koloru czerwonego jest częścią design lampy - przepięknie kontrastuje z czernią oprawy. Lampa posiada wyłącznik kołyskowego typu.

Nowoczesna lampa biurkowa Picaro oświetla biurko punktowo, światłem o uniwersalnej barwie 3000K i mocnym strumieniu. Najlepiej będzie wyglądać we wnętrzach surowych skandynawskich i w stylu postindustrialnym.

Informacje techniczne

 

Picaro - wymiary
Głębokość 60 cm
Szerokość 18 cm
Wysokość 66 cm
Producent produktu:
Eglo
Informacje techniczne

 

Pozostałe informacje
Źródło światła lampa LED
Materiał stal
Typ gwintu wbudowany LED
Barwa światła 3000K
Max moc źródła światła 5,2W
Strumień światła 580 lm
Atuty produktu
oświetlenie LED