Potrzebny azyl

Praktycznie w każdym domu znajdziemy pomieszczenie lub miejsce przeznaczone na biurko i sprawy "papierkowe". Jest ono niezbędne u osób, które prowadzą firmy we własnych domach. Oddzielny kąt, w którym oddać się można w spokoju pracy stanowi azyl dla osób pracujących. Analizowanie dokumentów wymaga skupienia i koncentracji, które nie zawsze mogą być osiągane w przypadku niewłaściwego umiejscowienia biurka. Przeszkadzać mogą nam nawet dzieci, które nie zdają sobie sprawy z tego, kiedy można się bawić. Nie pozostaje więc nic innego jak zaprojektować biuro według naszych potrzeb.

 

Niezbędne oświetlenie

Podejmując się trudnego działania, jakim jest zaprojektowanie biura powinniśmy zadbać o kilka kluczowych kwestii. Miejsce to powinno znaleźć się blisko okna, aby promienie słoneczne mogły swobodnie padać w stronę komputera i oświetlać go. Ponadto warto kupić biurko z szafkami na dokumenty, co ułatwi poruszanie się pomiędzy nimi. Kluczowym aspektem jest również wybór rodzaju oświetlenie, w końcu nie zawsze będziemy pracować przy świetle dziennym. Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie lampa biurkowa, którą można swobodnie regulować według własnych upodobań.

 

Idealna lampa

Lampa biurkowa Tim jest idealnym przykładem prostego, klasycznego i funkcjonalnego modelu lampy. Lampa wyposażona została w trzy elastyczne elementy, które umożliwiają jej swobodne ustawienie. Ma ona blisko pół metra wysokości, dzięki czemu doskonale będzie pasować do biurka. Bez wątpienia umożliwi ona pracę po zmroku, zapewniając solidne światło w miejscu pracy


 • Regulowany, metalowy  trzon
 • Klosz metalowy w kolorze żółtym
 • Wykończenie w kolorze żółtym
 • Włącznik znajduje się na kablu
 • Źródło światła 1xE27 25W, brak w wyposażeniu
 • Oprawa przystosowana do żarówek o kl.en. od A++ do E

 • Lampka dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych - sprawdź pozostałe kolory.

  Tim - wymiary
  Szerokość 17 cm
  Wysokość 53 cm
  Waga 1.57 kg
  Producent produktu:
  Black Red White S.A.
  Pozostałe informacje
  Źródło światła E27 25W
  Materiał metal/plastik