Lampa LED E27 11W – płać mniej za elektryczność

Oświetlenie LED-owe niemal całkowicie wyparło z rynku tradycyjne żarówki, których dziś używa się głównie do rozjaśniania piwnic, strychów i innych rzadko uczęszczanych miejsc. Jeśli i Ty chcesz żyć zgodnie z ideą energooszczędności, lampa LED E27 11W pomoże Ci dokonać tej ważnej zmiany w swoim domu.

Gwint E27 pozwala użyć lampy LED w większości opraw oświetleniowych dostępnych na rynku. Ten nowoczesny rodzaj „żarówki” wykonano z białego tworzywa sztucznego – tym sposobem mocne światło nie razi w oczy, a Ty nie musisz obawiać się rozbicia szkła. Lampa LED 11 W o strumieniu światła 1055 lm daje taki sam efekt, jak tradycyjna żarówka o mocy 75 W, a więc wystarczy do oświetlenia dużego wnętrza. Jednak z uwagi na mniejszy pobór mocy (11 W), rachunki za energię elektryczną będą zauważalnie niższe (klasa A+). Temperatura barwowa 3000K zapewnia ciepłe biało światło, idealne do przestrzeni domowej.

Lampa LED z gwintem E27 pasuje niemal do wszystkich żyrandoli, ale również do lamp podłogowych, kinkietów i lamp stołowych. Ze względu na energooszczędny charakter oświetlenia LED, ten rodzaj „żarówki” najlepiej zastosować w pomieszczeniach, z których domownicy korzystają najdłużej w ciągu dnia, takich jak kuchnia, salon, pokój dziecka.

LED E27 11W - wymiary
Długość 10,9 cm
Średnica 6 cm
Waga 0.07 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo
Pozostałe informacje
Źródło światła LED
Materiał tworzywo sztuczne
Typ gwintu E27
Barwa światła biały ciepły
Max moc źródła światła 11W
Strumień światła 1055,0 lm
Temperatura barwowa 3000K
Żywotność 15000h
Gwarancja 5 lat
Możliwość przyciemniania nie
Odpowiednik w watach 75W
Pobór mocy 11 W
Współczynnik oddawania barw (CRI) >80Ra