Lampa LED E27 11W – płać mniej za elektryczność

Oświetlenie LED-owe niemal całkowicie wyparło z rynku tradycyjne żarówki, których dziś używa się głównie do rozjaśniania piwnic, strychów i innych rzadko uczęszczanych miejsc. Jeśli i Ty chcesz żyć zgodnie z ideą energooszczędności, lampa LED E27 11W pomoże Ci dokonać tej ważnej zmiany w swoim domu.

Gwint E27 pozwala użyć lampy LED w większości opraw oświetleniowych dostępnych na rynku. Ten nowoczesny rodzaj „żarówki” wykonano z białego tworzywa sztucznego – tym sposobem mocne światło nie razi w oczy, a Ty nie musisz obawiać się rozbicia szkła. Lampa LED 11 W o strumieniu światła 1055 lm daje taki sam efekt, jak tradycyjna żarówka o mocy 75 W, a więc wystarczy do oświetlenia dużego wnętrza. Jednak z uwagi na mniejszy pobór mocy (11 W), rachunki za energię elektryczną będą zauważalnie niższe (klasa A+). Temperatura barwowa 3000K zapewnia ciepłe biało światło, idealne do przestrzeni domowej.

Lampa LED z gwintem E27 pasuje niemal do wszystkich żyrandoli, ale również do lamp podłogowych, kinkietów i lamp stołowych. Ze względu na energooszczędny charakter oświetlenia LED, ten rodzaj „żarówki” najlepiej zastosować w pomieszczeniach, z których domownicy korzystają najdłużej w ciągu dnia, takich jak kuchnia, salon, pokój dziecka.

Wymiary
Długość 10,9 cm
Średnica 6 cm
Waga 0.104 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo