Lampa LED E27 4W - oświetl dom

W swoim ukochanym mieszkaniu postaw na światło. To bardzo ważne dla domowników, by zostało dobrze oświetlone gdy zajdzie słońce. Do wyboru masz mnóstwo rozwiązań, począwszy od najprostszych, pojedynczych żarówek, a skończywszy na całych systemach świetlnych. Pomocą służy między innymi ta lampa LED E27 4W.

To energooszczędne źródło światła LED o ciepłej, białej barwie. Dzięki niej zyskujemy jasny i przyjemny dla oczu efekt w pomieszczeniu. Żarówka z gwintem E27 będzie odpowiednia dla większości lamp wykorzystywanych w domowej i biurowej przestrzeni. Można więc z łatwością znaleźć dla niej zastosowanie.

Uwagę przyciąga dekoracyjny żarnik. Warto wyeksponować go, wkręcając żarówkę do lampy bez klosza w samej oprawce. To bardzo modny typ oświetlenia, który w ostatnich sezonach niezwykle zyskał na popularności nie tylko wśród miłośników stylu retro czy loftowego. Wymiary: długość: 11,8 cm, średnica: 9,5 cm. Typ gwintu: E27. Źródło światła: LED. Barwa światła: biała ciepła. Maksymalna moc: 4W. Żywotność: 15000h. Materiał: tworzywo sztuczne.

Wymiary
Średnica 9,5 cm
Wysokość 11,8 cm
Waga 0.14 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo