Lampa podłogowa Deva White – skandynawski duet bieli i drewna

Urządzone na biało wnętrza wcale nie muszą być sterylne i mdłe. W stylu skandynawskim wręcz mile widziane są dodatkowe, najlepiej nieco rozbielone kolory i wzory. Biel będzie też wyglądać świeżo i intrygująco w połączeniu z innymi kolorami, w tym np. złotem, czernią, zielenią, granatem, żółcią czy różem. Wzornictwo lampy podłogowej Deva White jest stonowane i uniwersalne. W sklepie BRW znajdziesz też inne modele z tej serii. Z ich użyciem skompletujesz pełne oświetlenie domu.

Deva jest tylko z pozoru surowa i chłodna. Ta nowoczesna biała lampa ma drewniane ramię, na którym osadzono klosz w kształcie klasycznego walca obleczony tkaniną. Dodatek drewna nadaje jej ciepły i domowy charakter. Lampa będzie idealnym oświetleniem do salonu i sypialni w stylu scandi.

Model w białej wersji został wykonany z metalu, tkaniny i drewna. Klosz ma szerokość 50 cm, a cała lampa wysokość 150 cm. Lampa stoi na delikatnej okrągłej podstawie. Do zestawu należy dokupić żarówkę. Wybierz świetlówkę typu E27 o mocy max. 60W.

Podłogowa lampa posiada szczelność klasy IP20. Jest ona zabezpieczona przed zanieczyszczeniami i pyłkami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Długość 150 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 50 cm
Waga 2.8 kg
Do pobrania