Dekoracyjna i nastrojowa lampa podłogowa Optica

Lampa podłogowa Optica jest przeznaczona głównie do pomieszczeń o dużej powierzchni, ponieważ posiada trzy pięknie rozstawione nogi, które wymagają nieco więcej miejsca. Poza tym tego typu lampa mogłaby źle się komponować w małym wnętrzu. Przestrzeń zapewni jej odpowiednie wyeksponowanie, na które z pewnością zasługuje z powodu swojego niepowtarzalnego wyglądu z jednej strony, z drugiej natomiast za sprawą możliwości zastosowania.


Lampa podłogowa Optica a sposoby jej wykorzystania

Lampa świeci pięknym blaskiem, a to oznacza, że w naturalny sposób może stanowić oświetlenie wykorzystane na przykład do czytania. Daje to ogromne możliwości jej ustawienia w zależności od tego, gdzie akurat znajduje się osoba pragnąca oddać się lekturze. Lampę można bowiem ustawić zarówno przy sofie w salonie, jak i przy ulubionym fotelu i w każdej z tych aranżacji będzie nie tylko pięknie się prezentowała, ale także spełni swoją funkcję. Funkcję niejako utylitarną, czyli związaną z podświetleniem stron książki. Przyćmione światło lampy może umilić również każde spotkanie ze znajomymi lub z przyjaciółmi.


I element dekoracyjny, i sposób na stworzenie nastroju

Dzięki lampie Optica można poza tym uzyskać doskonały klimat i nastrój, ponieważ idealnie rozprasza światło. Będzie także świetnie zdobiła salon i stanie się jednocześnie ulubionym elementem jego dekoracji, bo jest estetycznie wykonana według najnowszych trendów, a to oznacza, ze może się podobać zarówno młodzieży, jak i osobom w dojrzałym wieku. Nie ulega wątpliwości, że lampę można uznać za jeden z najpiękniejszych i gustownych elementów wyposażenia salonu.

Wymiary
Długość 157 cm
Średnica 35 cm
Waga 4.688 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo