Lampa stojąca w stylu retro. Stylowa lampa w stylu retro z błyszczącego, srebrnego metalu zachwyca swoją łukowatą budową i ponadczasowym charakterem. Okrągłe, odchylane klosze dają optymalne światło do czytania a wytrzymała podstawa z marmuru solidną podstawę dla całej konstrukcji. Będzie idealna do postawienia w salonie lub w korytarzu.

Szczegóły:

Typ produktu: Lampa stojąca
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Srebrny
Rodzaj materiału: Metal
Materiał: Metal
Materiał dodatkowy: Marmur
Materiał podstawy: Marmur
Materiał klosza: Metal
Kształt: Okrągły
Gwint żarówki: Max. 40W
Wykończenie: Chromowany
Liczba żarówek: 5

Wymiary:

Podstawa: 35x35
Długość kabla: 192 cm
Głębokość: 100 cm
Szerokość: 100 cm
Wysokość: 212 cm
Waga: 17 kg

W ofercie: 1 x Lampa podłogowa, W skład oferty nie wchodzi żarówka

Cechy produktu: Równomierne oświetlenie całego pomieszczenia, Połączenie piękna z funkcjonalnością, Doskonale łączy się z wieloma stylami wnętrz, Wykonanie z wysokiej jakości materiałów, Optymalna wydajność energetyczna, Niewymagający w pielęgnacji i wyjątkowo trwały, Łatwy, samodzielny montaż

Montaż: Częściowo zmontowany. 5-15 min.
Dodatkowe informacje: Lampa nadaje się do źródeł światła o klasie energetycznej od A (najbardziej efektywna energetycznie) do G (najmniej efektywna energetycznie). Do lampy nadają się żarówki typu LED, żarówki halogenowe oraz energooszczędne. Kable oraz pozostałe części elektryczne mogą być skracane wyłącznie przez elektryka z uprawnieniami. Dla prawidłowego funkcjonowania lampy, wysokość żarówki do tego produktu nie powinna przekraczać 4.2 cm.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Metal:
1.Aby uniknąć zarysowań, nie używać mleczka do czyszczenia
2.Czyścić za pomocą ogólnodostępnych, delikatnych środków myjących oraz miękkiej ściereczki, po przetarciu na mokro wytrzeć do sucha
3.Elementy miedziane lub chromowane należy polerować przeznaczonymi do tego środkami.

Marmur:
1.Materiał przeznaczony jest zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego, nie wymaga specjalnej pielęgnacji ani czyszczenia.