Lampa podłogowa Ticon – nowoczesna wariacja na temat abażuru

Trudno znaleźć oświetlenie, które budzi niekłamany zachwyt i dyktuje ton całemu pomieszczeniu. Jeśli i Ty chcesz uniknąć przeciętności i masz zamiar wprowadzić do aranżacji intrygujący akcent, lampa podłogowa Ticon jest tym, czego szukasz!

Lampy z tekstylnym kloszem zazwyczaj mają dość tradycyjny wygląd, jednak nie w przypadku tego modelu. Oprawa wykorzystuje nie jeden i nie trzy, ale cztery kolorowe abażury w kształcie walca. Klosze ustawione są naprzemiennie wzdłuż prostej nogi, a więc lampa stojąca Ticon zapewnia dobre oświetlenie przy wykorzystaniu minimalnej ilości miejsca. Dzięki ciekawej kombinacji kolorów (czarny, srebrny, czerwony i niebieski) lampa ożywia wnętrze i przystraja je jak najlepszy stylista. Każdy klosz ma ażurową formę i złoty środek, zatem możesz spodziewać się ładnie rozproszonego i ciepłego oświetlenia.

Nietuzinkową lampę Ticon możesz wykorzystać w wielu aranżacjach. Ze względu na tradycyjne abażury będzie to doskonała lampa podłogowa do salonu utrzymanego w klimacie retro. I wprost przeciwnie – kolorowe klosze pięknie przełamują surowość wnętrz loftowych i skandynawskich, dlatego warto ustawić lampę na tle białej lub betonowej ściany.

Ticon - wymiary
Średnica 49 cm
Wysokość 150 cm
Waga 3.33 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal/tkanina
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 60W
Ilość źródeł światła 4
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata