Lampa podłogowa Tornado – nowoczesna lampa o nietypowym designie

Lampa podłogowa Tornado idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz. Jej oryginalny design aż prosi się o to, aby ustawić ją w pomieszczeniu z równie ciekawymi dodatkami i meblami o modernistycznych formach. Odnajdzie się również w niektórych wnętrzach loftowych i minimalistycznych. Poza salonem, sypialnią, jadalnią czy pokojem młodzieżowym można postawić ją np. we wnętrzu biurowym.

Lampa podłogowa Tornado została zrobiona z metalu. Jej prosty stelaż tkwi na okrągłej podstawie, a zakończony jest fantazyjnym kloszem w kształcie przeplatających się metalowych pasów. Dzięki temu lampa podłogowa Tornado nie wygląda statycznie, ale sprawia wrażenie ruchu. Do lampy należy dokupić żarówkę o gwincie E27. Można wybrać żarówkę LED. Lampa jest w białym kolorze. Jej wymiary to: 40 × 155 cm.

Lampa pasuje do jasnych, monochromatycznych wnętrz, gdzie wraz z innymi sprzętami stworzy minimalistyczną, modną aranżację. Dla kontrastu lampa podłogowa Tornado może oświetlać również te w ciemnych barwach i wielokolorowe. Pasuje do mebli z elementami metalowymi.

Wymiary
Średnica 40 cm
Wysokość 155 cm
Waga 5.7 kg
Do pobrania