Lampa podłogowa Townshend – stwórz kameralny klimat w swoim „lofcie”

Chcesz zmienić charakter wnętrza na loftowy bez remontu i wymiany mebli? Duże pole manewru dają charakterystyczne dodatki z surowych materiałów, tj. szkła, betonu, metalu, surowego drewna. Dobrym przykładem jest lampa podłogowa Townshend, dzięki której w jedno popołudnie radykalnie odmienisz wystrój.

Lampa ma do zaoferowania znacznie więcej, niż można to wywnioskować z jej prostej konstrukcji. Beleczki z jasnego drewna przepięknie kontrastują z czarną podstawą i oprawami, tworząc w ten sposób wyrazistą ozdobę wnętrza. Połączenie drewna i metalu jest typowe dla industrialnych aranżacji, dzięki czemu lampa stojąca Townshend szybko pozwoli Ci osiągnąć upragniony efekt. To dość wysoka lampa (166,5 cm), jednak nie zajmuje wiele miejsca dzięki okrągłej podstawie. Włącznik znajduje się wysoko na kablu, zatem nie musisz schylać się w celu zaświecenia światła.

Industrialna lampa podłogowa nikogo nie pozostawi obojętnym – zamontuj dwie żarówki z ozdobnym żarnikiem (tzw. żarówki Edisona), a przekonasz się, że światło może być najpiękniejszą dekoracją wnętrza. Aby wzmocnić surowy klimat, użyj również innych lamp z kolekcji Townshend.

Townshend - wymiary
Szerokość 20,5 cm
Wysokość 166,5 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał drewno/metal
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 10W
Ilość źródeł światła 2
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata