Lampa solarna Lampion – klimatyczna lampa przenośna

Pomysł na ekologiczne, a zarazem stylowe oświetlenie? Lampa solarna Lampion nie tylko doskonale sprawdzi się jako lampa przenośna, ale przede wszystkim uświetni każdą imprezę w ogrodzie, na balkonie, na werandzie czy przy grillu. Ekologiczna lampa generuje światło z magazynowanej energii słonecznej – jest to więc propozycja dla osób ceniących sobie ekologiczne produkty.

Lampa solarna wykonana została z wytrzymałej stali w czarnym kolorze. Niewielkie rozmiary lampy Lampion ułatwiają jej przenoszenie z miejsca na miejsce w razie potrzeby. Znajdujące się w lampie ogniwo fotowoltaiczne, w którym energia słoneczna zamieniana jest w energię elektryczną o napięciu pracy 1,2V. Ponadto lampa wyposażona jest w baterię (akumulatorek) niklowo-wodorkową (Ni-MH) o pojemności 300mAh w rozmiarze AA, gdzie pozyskana energia jest magazynowana. Sprawia to, że lampion może świecić w nocy, lub w pochmurne dni.

Lampa solarna Lampion zawiera diody LED o maks mocy 4W każda. Lampa posiada wbudowany włącznik. Jest objęta dwuletnią gwarancją.

Wymiary
Długość 15 cm
Szerokość 15 cm
Wysokość 26 cm
Waga 1.15 kg
Do pobrania