Lampa solarna Lampion - bajeczny blask w Twoim ogrodzie

Urządzając swój własny dom, warto postawić na ergonomiczne i ekologiczne rozwiązania - również wybierając efektowne oświetlenie ogrodu lub tarasu. Kolorowa lampa solarna Lampion rozświetli otoczenie Twojego domu barwną poświatą bez podpinania instalacji elektrycznej. Nie musisz co chwila wymieniać baterii czy zapalać świeczek… - po prostu ciesz się inteligentnym rozwiązaniem, jakim jest zamknięte w tęczowym lampionie ogniwo fotowoltaiczne.

Lampion wyglądem przypomina kolorowy słoik. Lampa solarna zrobiona została ze szkła w trzech kolorach: przezroczystym, żółtym i różowym. Połączenie koloru żółtego i różowego wywołuje optymistyczne skojarzenia oraz napawa dobrą, pozytywną energią. Nocą blask rozświetlonej lampy wygląda magicznie - niczym z najpiękniejszych bajek. Wielobarwne światło prezentuje się nieco orientalnie.

Szklany lampion do ogrodu został wyposażony w ogniwo fotowoltaiczne, które zamienia energię słoneczną w energię elektryczną o napięciu pracy 1,2V. Lampa wyposażona została również w baterię (akumulatorek) niklowo-wodorkową (Ni-MH) o pojemności 600mAh w rozmiarze AA, gdzie pozyskana energia jest magazynowana. Dzięki temu lampa może świecić w nocy lub w pochmurne dni. Lampa zawiera diodę LED o maks mocy 4W.

Wymiary
Średnica 12 cm
Wysokość 10 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo