Lampa stołowa Abi Mint – powiew świeżośći w domowej aranżacji

Od czasu do czasu potrzebne jest oświetlenie, które w precyzyjny sposób rozjaśni wybrane miejsce. Proste, ale niezwykle funkcjonalne, tak jak ta miętowa lampka. Cechuje się raczej skromną formą i subtelną, nienachalną stylistyką, przez co sprawdzi się równie dobrze na szafce nocnej, biurku w gabinecie, w pokoju dziecięcym, jak również na stoliku kawowym w salonie. Docenisz jej fukncjonalność podczas czytania, pracy z dokumentami bądź przy komputerze.

Lampa stołowa Abi Mint to praktyczna konstrukcja pozbawiona zbędnych ozdobników. Wsparta jest na płaskiej podstawie o kształcie okręgu - na tyle solidnej, aby zapewnić jej odpowiednią stabilizację. Cienkie ramię nie zostało pokryte farbą, co wprowadza urozmaicenie do całej kompozycji. Klosz o miękkiej, opływowej linii przymocowany jest do niego przy pomocy ruchomego przegubu, który umożliwi Ci swobodne sterowanie snopem światła.

Ta nowoczesna lampa na biurko wyróżnia się minimalistyczną formą. Jej największą ozdobą jest szalenie urokliwe, miętowe zabarwienie. Nie musisz obawiać się, że zdominuje aranżację. Będzie stanowić jedynie przyjemny akcent, który tchnie do niej odrobinę orzeźwienia.

Abi Mint - wymiary
Wysokość 50 cm
Waga 1.75 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 40W
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata
Atuty produktu
A++