Lampa stołowa DOME czarna – oświetl swoje wnętrze w dobrym stylu!

Oferowana lampa stołowa DOME czarna to wyjątkowy element oświetlenia, który świetnie odnajdzie się w pomieszczeniach urządzonych w stylu industrialnym oraz minimalistycznym. Jej oryginalny design doda wnętrzu charakteru, a wysokiej jakości materiały użyte do jej wykonania pozwolą na długo cieszyć się jej funkcjami. Dobrym pomysłem jest umieszczenie lampy w salonie, sypialni, gabinecie, przedpokoju, jadalni, a także kuchni.

Lampa stołowa DOME czarna została wykonana z wytrzymałego metalu. Posiada klasę szczelności IP20, a jej wymiary wynoszą: średnica: 30 cm, wysokość: 54,5 cm.

Produkt ma dwa źródła światła – żarówki z typem gwintu E14 (żarówki trzeba dokupić osobno). Maksymalna moc wynosi 40 W. Wymiary, jakie posiada lampa stołowa DOME czarna, pozwalają na umieszczenie jej w średnich i dużych pomieszczeniach.

Stwórz w swoim domu stylową aranżację, która skradnie Twoje serce i sprawi, że każda spędzona w niej chwila stanie się wyjątkowa! Z pewnością pomoże Ci w tym lampa stołowa DOME – spełniając rolę ozdobną oraz doświetlając Twoją przestrzeń!

Wymiary
Średnica 30 cm
Wysokość 54,5 cm
Waga 3 kg
Do pobrania