Lampa stołowa Strong Double – modny dodatek do nowoczesnego wnętrza!

Surowe dodatki zawładnęły światem designu jakiś czas temu i mają się świetnie! Skuś się na jeden z nich, a na pewno każdy odwiedzający zwróci na nie uwagę! A przecież chodzi o to, aby zawsze wyróżniać się czymś oryginalnym. Z naszym nowoczesnym oświetleniem masz to zagwarantowane!

Designerska lampa stołowa Strong Double będzie strzałem w dziesiątkę! Prosta w formie, a zarazem oryginalna w swym wyrazie doda charakteru niejednemu wnętrzu. Podstawa wykonana z surowego szarego betonu świetnie kontrastuje z prostą żarówką bez klosza. Dzięki tej lampce do pokoju zyskasz podwójnie – jasne światło żarówki ładnie oświetli Twoją przestrzeń oraz bardzo nowoczesny dodatek do domu, który może z powodzeniem służyć jako dekoracja. Wyposażona w długi kabel umożliwi Ci podłączenie jej w dogodnym dla Ciebie miejscu.

Jeśli jesteś fanem nieoczywistych rozwiązań – nie czekaj, kup ją już dziś! Nasza lampa stołowa Strong Double będzie idealnym dopełnieniem industrialnego stylu wnętrza. Pamiętaj, że w prostocie siła!

Wymiary
Długość 18 cm
Szerokość 9 cm
Wysokość 9 cm
Do pobrania