Lampa stołowa Trongo Square – jasna strona minimalizmu

Pozbądź się nadmiaru ze swojego otoczenia! Jeśli ozdobne lampy ze zdobionymi kloszami nie są dla Ciebie, zamień swoje stare oświetlenie na minimalistyczną i niezwykle nowoczesną lampę stołową Trongo Square. Pozbawiona klosza lampa na drewnianej podstawie to uniwersalna propozycja, która nadaje się do każdego pomieszczenia. Brak klosza sprawia, że lampa daje mocne, jasne światło. Sprawdzi się także jako lampa stołowa do czytania.

Minimalistyczna lampka składa się z drewnianej podstawy w kształcie bloku oraz jednej żarówki dedykowanej (dokupisz ją w kategorii “źródła światła”). Dzięki możliwości montażu żarówki dekoracyjnej możesz w prosty sposób odmienić wygląd lampy i całej aranżacji. Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją od dnia zakupu.

Spodobała Ci się lampa Trongo Square, ale szukasz innej wersji kolorystycznej? W naszej ofercie znajdziesz kolekcję lamp Trongo, zróżnicowaną pod względem wykończenia. Wybierz odcień, który idealnie podkreśli kolor Twoich drewnianych mebli. Lampy Trongo Square doskonale podkreślą aranżacje w stylu minimalistycznym, nowoczesnym lub loftowym.