Oryginalna, nowoczesna lampa do różnych pomieszczeń

Lampa wisząca Amalfi sprawdzi się w pomieszczeniach dość wysokich. Może okazać się idealną formą oświetlenia do przedpokoju, korytarza, wysokiej kuchni. Równie dobrze będzie prezentować się w gabinecie, biurze, pokoju młodzieżowym. Sprawdzi się jako oświetlenie w pomieszczeniach barowych. Pasuje do wystroju w stylu nowoczesnym, loftowym i minimalistycznym. Jej design to ciekawe połączenie tradycyjnych i znanych rozwiązań z niezobowiązującą nowoczesnością.

Lampa Amalfi zrobiona została z metalu i szkła. Ozdobny klosz wykonano z metalizowanego szkła. Amalfi to długa lampa na prostym zawiesiu z kloszem wzorowanym na tradycyjnych modelach. Jednak wykonanie i materiały sprawiają, że wygląda bardzo nowocześnie. Źródło oświetlenia w lampie jest jedno – żarówka. Należy dobrać ją osobno, przy czym warto postawić na żarówki LED. Kolory elementów metalowych to czarny i mosiądzowany; klosz jest w złotym kolorze. Wymiary lampy wynoszą: 170 × 30 cm.

Lampa pasuje do nowoczesnych mebli i sprzętów z metalowymi elementami. Zgrywa się zarówno z ciepłą jak i chłodną kolorystyką wystroju.

Wymiary
Długość 170 cm
Średnica 30 cm
Waga 1.965 kg
Do pobrania