Lampa wisząca California - nastrojowe światło i stylowa forma

Warunkiem, który sprawia że jesteś w stanie dobrze poczuć się we wnętrzu swojego domu, jest oczywiście nastrojowość. A na tą wpływa nie tylko kolorystyka i design mebli, ale przede wszystkim sposób oświetlenia. Lampa wisząca California jest tym modelem, który zapewni w pokoju dziennym lub kuchni wystarczająco jasne, a jednocześnie kameralne światło.

Dużą zaletą tej lampy sufitowej jest niezwykle prosta stylistyka. Metalowa tuba wykończona czarnym, matowym lakierem przywodzi nieco na myśl industrialny klimat, przez co idealnie będzie pasować do wnętrz wykończonych w surowym stylu. Jako że lampa wisząca jest zawieszona na przewodzie elastycznym ma 185 cm wysokości, świetnie pasuje szczególnie do pomieszczeń z wysoko zarysowanym sufitem.

Lampa wisząca California posiada jedno źródło światła. Jest nim żarówka o maksymalnej mocy 40 W, którą montuje się poprzez gwint typu E27. Wnętrze tuby wykończone kolorem złotym sprawia, że światło wydobywające się z lampy wiszącej ma niezwykle ciepłą i klimatyczną barwę.

California - wymiary
Długość 130 cm
Średnica 9 cm
Wysokość 32 cm
Waga 4.2 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Auhilon Deco Lighting
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 40W
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) 20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 3 lata