Lampa wisząca Diamond Gold – gwiazda domowego oświetlenia

Kompletując nowoczesne oświetlenie do mieszkania, dopilnuj, by znalazła się w nim stylowa lampa. W salonie lub otwartej kuchni połączonej z pokojem dziennym, którym brakuje wyrazistości znakomicie sprawdzi się ten model oświetlenia. Designerska lampa wisząca Diamond Gold doskonale sprawdzi się w modernistycznym i skandynawskim wnętrzu. Dzięki swoim ażurowym i lekkim zwisom da wnętrzu wrażenie większej przestrzeni.

Jeśli podobają Ci się nietuzinkowe modele lamp, pomyśl o tym nowoczesnym oświetleniu z trzema kloszami zwisającymi kaskadowo na czarnych przewodach. Łączy je czarna okrągła podsufitka. Model Diamond Gold został wytworzony z metalu pomalowanego na czarno. Posiada złote abażury-klatki z oprawkami typu E27 w środku. Do lampy należy dobrać osobno żarówki o mocy max. 60W.

Czarno-złota lampa z trzema zwisami ma długość 110 cm oraz szerokość i wysokość po 47 cm. Posiada klasę szczelności IP20, dzięki czemu jest zabezpieczona przed zanieczyszczeniami i pyłkami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Długość 110 cm
Szerokość 47 cm
Wysokość 47 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting