Lampa wisząca Duomo - w stylu modern

Chcesz wprowadzić do wnętrz nutkę nowoczesności? Postaw na paletę barw ograniczoną do kilku kolorów. Sprawdzą się też proste, ale oryginalne kształty oraz mniejsza liczba, ale za to przemyślanych dodatków. Nie zapomnij również o oświetleniu. W pomieszczeniu w stylu modern znakomicie sprawdzi się lampa wisząca Duomo.

Ten intrygujący model dysponuje trzema źródłami światła wychodzącymi ze wspólnego przewodu. Konstrukcja wykonana ze stali rozgałęzia się na trzy strony, tworząc nowoczesny, nieoczywisty kształt. Lampę wyposażono w oprawki na żarówki z gwintem E27. To najpopularniejszy typ, z którego znalezieniem nie będzie najmniejszego problemu. By uzyskać ciekawy efekt świetny, zamiast klasycznych żarówek można użyć tych dekoracyjnych zwanych żarówkami Edisona.

Jest to lampa bez klosza, utrzymana w modnym w ostatnich sezonach stylu minimalistycznym. Wprowadzi ciekawy efekt na tle jasnego sufitu oraz w towarzystwie nowoczesnych mebli. Dobrze odnajdzie się również w surowym, loftowym wnętrzu. Lampa sprzedawana bez żarówek. Wymiary: długość: 100 cm, średnica: 74 cm. Typ gwintu: E27.

Wymiary
Długość 75 cm
Głębokość 75 cm
Średnica 75 cm
Wysokość 100 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Sollux Lighting