Lampa wisząca Estrella – loftowe oświetlenie w kosmicznym wydaniu

Choć aranżacje industrialne mają w sobie zamierzoną „surowość”, bardzo ważną rolę odgrywa w nich oświetlenie. Bez dobrego światła goście mogą nie docenić oryginalnego wyposażenia, a całe wnętrze wyda się ponure i nieprzystępne. Unikniesz tego efektu, jeśli w Twoim domu pojawi się lampa wisząca Estrella.

W żyrandolu możesz zamontować aż 12 żarówek o mocy do 60 W. Tym sposobem zyskasz optymalne doświetlenie przestronnego pomieszczenia, np. salonu w kamienicy lub mieszkania typu loft. Charakterystyczna forma jest zainspirowana oświetleniem modnym w latach 50. i 60. To lampa typu sputnik, w której proste ramiona odchodzą pod różnymi kątami od koncentrycznej podstawy, co ma symbolizować satelity krążące wokół Ziemi. Żyrandol Estrella podbije Twoje serce również ciekawą kolorystyką – połączenie czarnego metalu i złotych detali tworzy wyrazistą konstrukcję, która pasuje do nietuzinkowych aranżacji.

Lampa wisząca w stylu industrialnym jest odpowiednia do surowego loftu, choć na jej urodzie skorzysta również duży salon w aranżacji vintage lub eklektycznej. Zyskasz dodatkowy aspekt dekoracyjny, jeśli zamiast zwykłych żarówek zamontujesz te z ozdobnym żarnikiem.

Wymiary
Długość 97 cm
Średnica 56 cm
Waga 2.38 kg
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting