Lampa wisząca Frampton – szykowne oświetlenie z miedzianym wykończeniem

Szukasz sposobu na przełamanie monotonii, która wkradła się do wystroju? Wymiana oświetlenia to prosty, ale niezawodny patent na tchnięcie ożywczej energii do wnętrz. A ta miedziana lampa wisząca to wymarzona propozycja do takiej szybkiej metamorfozy. Jest zgodna z aktualnymi trendami. Ma prostą, ale niebanalną formę. Dzięki niej aranżacja zyska pazur bez utraty przytulnego, ciepłego klimatu.

Lampa wisząca Frampton składa się z klosza o bogatym miedzianym wykończeniu, które w tym sezonie cieszy się sporym zainteresowaniem. Pod względem formy stanowi on nowoczesną wariację na temat stylu retro. Na uwagę zasługują jego dobrze wyważone proporcje. Wydłużony kształt w połączeniu z raczej niewielką średnicą oprawki, bo wynoszącą zaledwie 16 cm. Jej miękko zaokrąglone krawędzie oraz dwa poprzeczne wcięcia sprawiają, że nabiera optycznej smukłości.

Metalowy zwis o takim wyglądzie znakomicie wpisze się w minimalistyczne i skandynawskie aranżacje. Eksponując go na tle białej, gładkiej ściany, odrobinę złagodzisz jego surowy charakter. Tymczasem cegła, architektoniczny beton oraz drewno pomogą Ci wydobyć jego blask.

Frampton - wymiary
Długość 110 cm
Średnica 16 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal/szkło
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 60W
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) 20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata