Lampa wisząca Gobi – szlachetny urok starego złota

Chcesz coś odmienić w swoim otoczeniu, ale bez gruntownego remontu całego wnętrza? Oświetlenie to jeden z ważniejszych elementów wystroju. A jego wymiana to prosty sposób na szybką metamorfozę wnętrza. I bardzo udaną - zwłaszcza jeśli zdecydujesz się ją przeprowadzić z tym właśnie modelem. Prezentowana pięciopłomienna lampa wisząca wprowadzi szczyptę przepychu do oszczędnych wnętrz. Dzięki atrakcyjnej kolorystyce ożywi minimalistyczne aranżacje utrzymane w spokojnej kolorystce.

Lampa wisząca Gobi to pięć kloszy o pięknym kolorze starego złota. Uwagę przyciąga ich prążkowana faktura. Oprawki podwieszone są na cienkich linkach przytwierdzonych do podsufitki o kształcie okręgu. Finezji całej kompozycji dodaje fakt, że każda osłonka zawieszona jest na innej wysokości. Dzięki takiemu zabiegowi ta nowoczesna lampa wisząca zyskała nie tylko nieszablonową prezencję, ale także możliwość równomiernego doświetlenia sporej części pomieszczenia.

Możesz nabyć ją jako oświetlenie główne lub wykorzystać do rozjaśnienia wybranej strefy. Bez względu na to, gdzie zdecydujesz się ją umieścić, będzie piękną ozdobą.

Gobi - wymiary
Długość 120 cm
Średnica 39,5 cm
Waga 5.1 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Auhilon Deco Lighting
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal/szkło
Typ gwintu E14
Max moc źródła światła 40W
Ilość źródeł światła 5
Klasa szczelności (IP) 20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 24