Lampa Irun – prosta, a zarazem elegancka

Elegancka, prosta w formie, a jednocześnie zapadająca w pamięć – taka jest lampa Irun. Pasuje zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Pochwalić może się szykiem, który pasować będzie do wystroju pokoi dziennych, jadalni, sypialni, korytarzy. Będzie je pięknie doświetlać przyjaznym dla oczu światłem. We wnętrzach, gdzie pojawi się klasyczna lampa Irun przyjemnie będzie się odpoczywać, a także pracować.

Kształt lampy Irun jest klasyczny, prosty, wręcz minimalistyczny. Oprawa składa się z klosza, który wykonany jest ze szkła pochodzącego z polskiej huty. Na nim pojawiają się też eleganckie detale w kolorze złota. Całość zawieszona jest na delikatnym przewodzie instalacyjnym.

Designerska lampa Irun to piękna pozycja zarówno nad stół w jadalni, jak i do eleganckiego biura. Doświetli ona również salon czy sypialnię. Powieszona na środku pomieszczenia będzie doskonale oświetlać wnętrze. Może ona występować solo – jako pojedyncze źródło światła lub w połączeniu z oświetleniem dodatkowym,

Prezentowany model utrzymany jest w uniwersalnym kolorze szkła transparentnego. Na lampie pojawiają się też delikatne złote detale. Konstrukcja oprawy opiera się na metalu w kolorze mosiądzu.

Jeśli klasyczne barwy prezentowanej oprawy Ci nie odpowiadają, sprawdź w naszym sklepie pozostałe modele z kolekcji Irun. Pochwalić mogą się one kolorowymi kloszami.