Lampa wisząca Laser — minimalizm i nowoczesność!

Lampa wisząca Laser to kwintesencja minimalizmu i nowoczesności. Model dobrze sprawdzi się jako punktowe oświetlenie sufitowe w industrialnych, stylowych wnętrzach. Smukły kształt oraz imponująca długość 210 cm sprawiają, że będzie to idealny wybór do wysokich pomieszczeń.

Jednopłomienna lampa została wykonana w całości z metalu. Efektowny abażur w formie minimalistycznej, długiej tuby w kolorze mosiądzu, prezentuje się wyjątkowo elegancko. Jego wykończenie stanowi czarna podsufitka oraz prosty przewód w tym samym kolorze.

Połączenie klasycznych kolorów oraz minimalistycznej formy sprawia, że lampa wygląda niezwykle stylowo, równocześnie zapewniając optymalną ilość światła. Oprawka G9 o mocy maksymalnej 10 W dobrze sprawdzi się w roli oświetlenia blatu, szafki nocnej lub klatki schodowej.

Lampa Laser może być wykorzystana jako główne oświetlenie lub w towarzystwie innych takich samych lamp z serii. Minimalistyczna budowa sprawia, że lampy dobrze będą prezentować się zawieszone obok siebie nad stołem lub symetrycznie po obu stronach kanapy lub łóżka.

Wymiary
Średnica 5,5 cm
Wysokość 210 cm
Waga 0.71 kg
Do pobrania