Nowoczesna i bardzo uniwersalna lampa Lola

Lampa wisząca Lola to oświetlenie, które można zastosować w większości wnętrz, jakie tylko przyjdą nam na myśl. Może oświetlać salon, pokoje, przedpokój, kuchnię, jadalnię, biuro, gabinet, sklep i pomieszczenia hotelowe. Jest idealnym połączeniem nowoczesności z tradycyjnymi rozwiązaniami. Najlepiej sprawdzi się we wnętrzach w stylu nowoczesnym, loftowym, klasycznym, eklektycznym i vintage. Pasuje do wielu rodzajów mebli i dodatków.

Lampa Lola została wykonana z metalu. Klosz ma tradycyjny kielichowaty kształt na długiej lince. Błyszcząca podsufitka i wykończenie klosza to nie tylko praktyczne elementy lampy, ale także ozdoby. Źródłem światła jest żarówka (gwint E27). Nie ma jej w komplecie i należy dobrać ją osobno. Warto postawić na energooszczędną żarówkę LED. Kolor lampy to biel (klosz), ozdoby i wykończenia o barwie niklu. Wymiary to: 30 × 190 cm.

Lola może wisieć w wysokich, przestronnych pomieszczeniach. Pasuje do holu lub dużego przedpokoju. W długim holu można powiesić kilka takich samych lamp. Idealna do jasnych mebli i kolorów ścian.