Lampa wisząca Long – dla tych, którzy kochają światło i oryginalny styl

Chcesz mieszkać w lofcie lub industrialnym wnętrzu? Aranżacje w tym stylu pełne są ciekawych rozwiązań, które wymyślono w poprzednich dekadach. Propozycją dla Ciebie jest lampa wisząca Long, zainspirowana oświetleniem używanym na budowach i w manufakturach.

Żyrandol 3-punktowy sprawdzi się w strefie dziennej, tj. kuchni, jadalni i salonie, czyli tam, gdzie potrzebujesz najwięcej światła. Koncentrycznie umiejscowione klosze możesz regulować wedle uznania, aby dostosować oświetlenie do jego funkcji i rozmiarów przestrzeni. Jednak najwięcej uwagi należy poświęcić designowi – to lampa druciana, w której klosze naśladują kształt żarówki, a przy tym pięknie eksponują światło. Czarna konstrukcja wyróżnia się na jasnym tle sufitu, a złote oprawki dodają lampie szyku. Dzięki okrągłej podsufitce klosze mogą tworzyć efektowną kaskadę, co wygląda rewelacyjnie w wysokich wnętrzach.

Industrialna lampa wisząca Long pasuje nie tylko do „fabrycznego” klimatu, ale i do aranżacji w stylu vintage, minimalistycznym i modern farmhouse. Jeśli chcesz zamontować żyrandol w sypialni, najlepiej użyj dekoracyjnych żarówek Edisona. Ten model świetnie nadaje się również do zaakcentowania stołu lub kuchennej wyspy.

Wymiary
Długość 110 cm
Średnica 45 cm
Waga 2.9 kg
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting