Lampa wisząca Majorka – złoto w czerni

Podobają Ci się złote dodatki do domu? Klosz tej czarnej lampy kryje w sobie niespodziankę - wnętrze pomalowane na złoto. Model jest stworzony szczególnie dla tych, którzy cenią sobie klasyczną, ale nowoczesną formę z oryginalnymi detalami wykończenia. Lampa wisząca Majorka będzie idealną propozycją szczególnie do modernistycznego wnętrza. Nowoczesna trzypłomienna lampa ma trzy czarne zwisy z przewodami w tym samym kolorze. Zostały one zainstalowane w prostokątnej podsufitce. Majorka dopełni najlepiej nowoczesną, skandynawską i minimalistyczną aranżację.

Ta czarna lampa jest wykonana z lakierowanej stali. Oświetlenie ze względu na rozmiar (szerokość 107 i wysokość 65 cm) oświetli najlepiej średnie oraz przestronne pomieszczenia, np. jadalnię lub salon.

Stalowa lampa doskonale uzupełni jasne wnętrza. Doda elegancji każdej aranżacji. Majorka wymaga dobrania trzech świetlówek typu E27 o mocy maksymalnej 15W, co odpowiada 40-50W tradycyjnej żarówki. Model dzięki klasie szczelności IP20 chroni przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większych.

Majorka - wymiary
Szerokość 107 cm
Wysokość 65 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał stal
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 15W
Ilość źródeł światła 3
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata