Lampa wisząca Mila - postaw na oryginalność

Futurystyczna, niesamowita, intrygująca - to tylko kilka jej cech. Wyposaż w nią swoje wnętrza, a przekonasz się, że zwraca uwagę gości i domowników już od progu. Lampa wisząca Mila przypadnie do gustu wszystkim sympatykom nowoczesnego stylu z nutką glamour.

Na jej wyjątkowość wpływa niezwykle oryginalny design. Wykonana z metalu i szkła w kolorze chromu, intensywnie błyszczy i odbija otoczenie niczym lusterko. Klosz zawiera oprawkę na żarówkę z gwintem E27. Warto pamiętać, że ten model przyjmuje tylko żarówki ledowe. Do klosza od okrągłej, mocowanej na suficie platformy prowadzi zakrzywiony na końcu drążek.

Całość daje niesamowity efekt optyczny i na długo przyciąga uwagę. Stanowi samodzielną ozdobę wnętrza urządzonego w minimalistycznym, jak i mocno dekoracyjnym stylu. Należy do lamp upiększających pomieszczenie zarówno w świetle dziennym, jak i nocą po jej włączeniu. Salon, sypialnia, schody, gabinet - umieść ją tam, gdzie będzie mogła zaprezentować się w pełnej krasie. Wymiary: długość: 27,5 cm, szerokość: 20 cm, wysokość: 50,5 cm. Typ gwintu: E27.

Do pobrania
Atuty produktu
A+