Lampa wisząca Palermo — nowoczesna i designerska!

Lampa wisząca Palermo w kolorze białym to świetny wybór do nowoczesnych pomieszczeń w stylu glamour, minimalistycznym lub skandynawskim. Lampa wyróżnia się oryginalną budową klosza oraz wysokiej jakości materiałem, z którego została wykonana. Całość prezentuje się lekko i designersko.

Futurystyczny klosz o okrągłym kształcie, został wykonany białego metalu. Powierzchnię klosza tworzą regularne trójkąty, które stykają się wierzchołkami. Ich krawędzie zaakcentowane są efektownymi liniami, które podkreślają geometrię całości. Klosz podtrzymywany jest przez okrągłą podsufitkę oraz klasyczny prosty łańcuch z metalu.

Lampa Palermo została wyposażona w oprawkę typu E27, w której możesz umieścić żarówkęo maksymalnej mocy 40W. Klasa szczelności IP20 zabezpiecza konstrukcję przed osadzaniem kurzu oraz innych zanieczyszczeń z powietrza.

Lampa wisząca Palermo to idealny wybór do salonu, jadalni oraz sypialni. Lampa dobrze oświetla pomieszczenie, równocześnie nadając mu stylowego i niepowtarzalnego charakteru.

Palermo - wymiary
Średnica 23 cm
Wysokość 90 cm
Waga 2.5 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał stal
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 40W
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata
Kolor biały