Kolorowa i nowoczesna lampa Piu

Wisząca lampa Piu to wyjątkowa propozycja dla osób, które kochają nietypowe rozwiązania, są miłośnikami nowoczesności, a przy tym nie boją się kolorów. Lampa Piu może być użyta do aranżacji w mieszkaniu, a także w punktach usługowych, na witrynę sklepową, w sali zabaw, przedszkolu. W domu możemy wykorzystać jej design i kolorystykę do ożywienia jadalni, kuchni, salonu. Najlepiej pasuje do stylu nowoczesnego. Świetna jako wielokolorowy akcent w białym pomieszczeniu.

Lampa Piu zrobiona jest z metalu. Kolorowe, regulowane przewody w oplocie tekstylnym, zakończone małymi kloszami w kształcie kielichów. To lampa siedmiopłomienna, a źródłem oświetlenia są w niej żarówki. W komplecie ich nie ma, więc należy dobrać je osobno. Warto stawiać na LED.

Kolorystyka lampy to aż siedem barw: zielona, czerwona, biała, żółta, czarna, pomarańczowa i niebieska. Dodatkowe elementy z metalu i podsufitka są w kolorze patyny. Wymiary to: 180 × 20 × 20 cm.

W białej, nowoczesnej kuchni stanie się wspaniałym kolorystycznym akcentem. Może być ciekawym sposobem na oświetlenie nowoczesnej restauracji.

Piu - wymiary
Długość 180 cm
Szerokość 20 cm
Średnica 20 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Lemir Wosik i Wesołek spółka jawna
Pozostałe informacje
Gwarancja 2 lata
Ilość źródeł światła 7
Klasa szczelności (IP) IP20
Materiał metal
Max moc źródła światła 60W
Typ gwintu E27
Źródło światła żarówka
Źródło światła w komplecie nie