Lampa wisząca Sardo – mosiądz na bis

Szukasz inspiracji do wykończenia mieszkania? Postaw na ciągle modny mosiądz, pasujący do nowoczesnych, industrialnych wnętrz. Prosta w formie i efektowna lampa wisząca w kolorze mosiężnym doświetli salon i jadalnię, podkręci wystrój gabinetu i udekoruje sypialnię. Zapewniamy, ten model odnajdzie się wszędzie.

Oprawa oświetleniowa ze stali i szkła w połączeniu z innymi mosiężnymi dodatkami: doniczkami, świecznikami czy innymi bibelotami stworzy zgrany zespół. W sporym pomieszczeniu postaw na kilka lamp Sardo – w zespole prezentują się jeszcze lepiej, na przykład nad blatem kuchennym, stołem w jadalni czy nad stolikami nocnymi. Źródło światła o mocy maksymalnej 40W w zupełności wystarczy jako doświetlenie, a długie wieczory będą dzięki niemu wyjątkowo przyjemne. Postaw na elegancką, energooszczędną żarówkę o gwincie E27, a rachunek za prąd również będzie całkiem przyjazny.

Jednopłomienna lampa wisząca Sardoma długość aż 107 cm, co pozwala dość precyzyjnie skierować strumień światła. Przy jej świetle swobodnie poczytasz czy zjesz posiłek, a dzięki 24-miesięcznej gwarancji możesz cieszyć się nią przez długi czas. Nie obawiaj się czyszczenia i pielęgnacji – klasa szczelności IP20 chroni przed kurzem. Na pewno szybko się przekonasz, jak wiele ma zalet.

Wymiary
Średnica 13 cm
Wysokość 107 cm
Waga 1.5 kg
Do pobrania