Lampa wisząca Sardo – metal w dobrym świetle

Najlepsza propozycja dla entuzjastów metalowych elementów wystroju – nowoczesna lampa wisząca Sardo . Do Twojego mieszkania, domu, biura czy lokalu użytkowego – cokolwiek urządzasz, jeśli zależy Ci na zachwycającym rezultacie, wybierz ten model. Precyzyjnie doświetli, udekoruje wnętrze i posłuży przez długi czas. Czy może być lepiej?

Metal w kolorze nikiel/satyna i szklany dekoracyjny klosz to rozwiązanie nie tylko do salonu. Wybierz kilka lamp Sardo nad długim, rodzinnym stołem, nad stolikiem nocnym w sypialni czy przy fotelu do czytania. Niezależnie od umiejscowienia, jednopłomienna lampa wisząca Sardo ze źródłem światła o maksymalnej mocy 40W zda egzamin wyśmienicie. Oprawka wyposażona w gwint E27 wymaga klasycznej, dostępnej w każdym sklepie żarówki. Wybierz efektowną i energooszczędną opcję, a nie będziesz musiał mierzyć się z wysokim rachunkiem za prąd.

Problemem nie będzie również czyszczenie lampy – oprawa oświetleniowa Sardo posiada klasę szczelności IP20, co powoduje, że nie musisz obawiać się kurzu i zanieczyszczeń. Szklany klosz również łatwo utrzymać w czystości. Dodatkowo, producent zapewnia 24-miesięczną gwarancję, więc będziesz mógł cieszyć się piękną lampą przez długi czas.

Wymiary
Średnica 13 cm
Wysokość 107 cm
Waga 1.5 kg
Do pobrania