Lampa wisząca Skillinge – gwiazda zimowej aranżacji

Zima tuż-tuż, więc szukasz inspiracji na odświeżony wystrój domu, a nie chcesz sięgać wyłącznie po dekoracje z zeszłego roku? Mamy dla Ciebie coś nowego! Oto lampa wisząca Skillinge, dzięki której wyjątkowa atmosfera będzie witać domowników już z daleka.

Sznury światełek, girlandy z gałązek świerku, błyszczące bombki i ona – lampa zupełnie inna niż te, które na co dzień towarzyszą Ci podczas pracy, spożywania posiłków czy domowych rozrywek. To papierowa gwiazda świecąca łagodnym światłem, które subtelnie przesącza się przez konstrukcję lampy, tworząc kameralny klimat we wnętrzu. Delikatna jasnoniebieska kolorystyka podkreśla zimową aurę, a przy tym tworzy miły dla oka efekt świetlny. Długi kabel z włącznikiem (350 cm) ułatwi Ci zrealizowanie różnorodnych aranżacji z gwiazdą w roli głównej.

Dekoracyjna lampa Skillinge może zapraszać Twoich gości – wystarczy, że zawiesisz ją w dużym oknie, oplatając kabel wokół karnisza. Jeśli chcesz wyczarować klimatyczny nastrój w sypialni lub w salonie, połóż lampę na komodzie lub owiń na dekoracyjnej drabince z drewna brzozowego lub metalu.

Wymiary
Długość 350 cm
Średnica 50 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Markslojd