Lampa wisząca Trabo Simple — skandynawski design

Lampa wisząca Trabo Simple to stylowa propozycja do wnętrza w stylu skandynawskim lub industrialnym. Model zachwyca prostotą budowy, wysoką jakością materiałów oraz nowoczesnym wyglądem. Konstrukcja lampy to modne połączenie skandynawskiego drewna, designerskich żarówek oraz elementów konstrukcyjnych z czarnego metalu.

Lampa Trabo Simple nie posiada klasycznych kloszy. Cztery punkty świetlne tworzą stylowe żarówki osadzone w listwie wykonanej z drewna w kolorze szarej sosny. Całość podtrzymywana jest przez dwa minimalistyczne podwiesie w kolorze czarnym oraz stylową podsufitkę o tej samej barwie.

Cztery punkty świetlne pozwalają na montaż czterech żarówek o klasycznym gwincie E27 oraz maksymalnej mocy 60W. Najlepiej sprawdzą się stylowe żarówki filamentowe, podkreślą designerski charakter lampy oraz zapewnią przytulne i jasne światło.

Lampa wisząca Trabo Simple to stylowe i designerskie oświetlenie nowoczesnego wnętrza. Model świetnie sprawdzi się jako niezależne oświetlenie średniej wielkości pomieszczenia lub dodatkowy punkt świetlny wraz z innymi modelami z serii.

Wymiary
Długość 70 cm
Szerokość 8-12 cm
Wysokość 110 cm
Waga 3.8 kg
Do pobrania