Gustowna, stonowana i pasująca do wielu pomieszczeń

Lampa Tribe to przykład niezwykle uniwersalnego oświetlenia, które sprawdzi się w różnych wystrojach. Może zostać elementem wyposażenia wnętrz w stylu klasycznym, nowoczesnym, loftowym, minimalistycznym, skandynawskim. Zarówno w domu, jak i w pomieszczeniach komercyjnych spełnia swoje zadanie idealnie. Może wisieć w pokojach, kuchni, jadalni, przedpokoju, gabinecie, biurze, sklepie, barze. Łatwo dopasować ją do aranżacji.

Wisząca lampa Tribe jest zrobiona z metalu. To niezwykle estetyczny model o stonowanej, modnej kolorystyce. Tribe jest jednopłomiennym zwisem o kloszu w kształcie ściętego stożka. Wisi na lince przytwierdzonej do podsufitki z chromowanego metalu, która bardzo elegancko współgra kolorystycznie z kloszem. Żarówka o gwincie E27 jest tutaj źródłem oświetlenia. Do lampy dedykowane są również energooszczędne żarówki LED. Kolor lampy – szary. Wymiary wynoszą: 30 × 30 × 30 cm.

Będzie ładnie wyglądać w jasnym wystroju sypialni lub pokoju młodzieżowego. Dobrze współgra z bielą i jasnym drewnem. Sprawdzi się w monochromatycznych wystrojach z odcieniami szarości.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 30 cm
Waga 1.3 kg
Do pobrania