Podkreśl eleganckie jasne wnętrze lampą Trini

Lampa Trini ma design, który opiera się na klasycznych wzorach, dzięki czemu jest wiele pomieszczeń, w których sprawdzi się jako oświetlenie. W pomieszczeniu dodaje wrażenia lekkości i przestrzenności. Może wisieć w salonie, sypialni, jadalni, gabinecie, pokoju dziennym, hotelu. To idealny rodzaj oświetlenia do pomieszczeń urządzonych w stylu klasycznym, nowoczesnym, minimalistycznym i skandynawskim.

Trini wykonano z metalu i szkła. Jej klosz jest tradycyjny, ma kształt półkuli, delikatnie ozdobionej na górze metalowym elementem. W tym samym kolorze jest okrągła podsufitka. Klosz wisi na linkach i przewodzie. Źródło światła to żarówka (gwint E27). Możesz wybrać do lampy żarówkę LED, dłużej świeci i jest energooszczędna. Kolor lampy to mleczna biel w kolorze opalu, a elementy metalowe są w odcieniu mosiądzu. Wymiary wynoszą: 40 × 40 × 40 × 118 cm.

Trini to lampa, która wydaje się wprost wymarzona do wysmakowanych wnętrz w stylu skandynawskim i klasycznym. Dobrze sprawdza się w jasnych pomieszczeniach, pasuje do mebli z jasnego drewna i białych. Pasuje raczej do ciepłych barw wystroju.

Wymiary
Długość 20 cm
Szerokość 20 cm
Średnica 20 cm
Wysokość 103 cm
Do pobrania